Zbiórka darów rzeczowych dla uchodźców z Ukrainy

PCK w Tomaszowie Lubelskim organizuje zbiórkę darów dla uchodźców z Ukrainy
Zbieramy :
– Koce termiczne
– Apteczka (bandaże, podpaski, tampony, leki uspokajace bez recepty, no-spa, nurofen/ibuprofen, węgiel aktywowany)
– Higiena osobista (pasty i szczoteczki do zębów,chusteczki suche i nawilżane, mydło )
– Termosy (puste, wrzątek będzie zalany przed samym wyjazdem)
– Zupki instant (lub inne nie psujące się jedzenie gotowe do szybkiego podgrzania)
– Kaszki błyskawiczne dla dzieci
– Sloiczki dla dzieci (deserki i słone słoiki ), serki homogenizowane, jogurty, przeciery w TUBKACH.
– Mleko dla dzieci (Bebiko, bebilon …)
– Pampersy
– Chusteczek nawilżanych i antybakteryjnych – Jednorazowe kubeczki termiczne (piankowe), łyżeczki i łyżki
– herbata ewentualnie kawa w saszetkach gotowych do rozpuszczenia