• Wpisy

Rozporządzenie w sprawie zwalczania wścieklizny zwierząt na terenie powiatów tomaszowskiego, zamojskiego i hrubieszowskiego

Rozporządzenie nr 15 Wojewody Lubelskiego w sprawie zwalczania wścieklizny zwierząt na terenie powiatów tomaszowskiego, zamojskiego i hrubieszowskiego.

Rozporządzenie nr 16 zmieniające rozporządzenie w sprawie zwalczanie wścieklizny zwierząt na terenie powiatów tomaszowskiego, zamojskiego i hrubieszowskiego.

Rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie zwalczanie wścieklizny zwierząt na terenie powiatów tomaszowskiego, zamojskiego i hrubieszowskiego.