“Złote Gody” w Lubyczy Królewskiej

18 lutego 2023 roku w Lubyczy Królewskiej odbył się jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Mszę świętą w kościele parafialnym w intencji małżonków odprawił proboszcz parafii ks. Tadeusz Czuk.

W uroczystościach udział wzięli min.: Poseł na sejm RP Tomasz Zieliński, Burmistrz Lubyczy Królewskiej Marek Łuszczyński, Członek Zarządu Powiatu Katarzyna Gucz, Przewodniczący Rady Miejskiej w Lubyczy Królewskiej Mariusz Lewko, Sekretarz Gminy Katarzyna Piechnik, zastępca kierownika USC Joanna Podolak.

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego obchodzili: Wanda i Tadeusz Buczakowie, Janina i Stanisław Gawrysiowie, Anna i Mieczysław Głazowie, Krystyna i Jan Kolasowie, Wiesława i Władysław Kosturowie, Stanisława Okoń, Teresa i Jerzy Owerkowie, Leokadia i Jerzy Sarzyńscy, Jadwiga i Lesław Strumińscy, Lucyna i Kazimierz Świderkowie.

O oprawę muzyczną zadbała “Kapela Lubycka”, poczęstunek przygotowały członkinie Koła Gospodyń Wiejskich “Lubczyk”.