Zakończenie roku szkolnego w SOSW

Na zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Tomaszowie Lubelskim odbyła się szczególna uroczystość związana z 50-leciem istnienia Ośrodka.

Na placu przed budynkiem zasadzono pamiątkowy dąb, który został podarowany przez Nadleśniczego dra Leszka Dmitrocę. Dąb pochodzi od prastarego dębu “Bartek”.

W uroczystości wzięli udział i dąb zasadzili: Tomasz Zieliński, Poseł na Sejm RP, Andrzej Bulicz, dyrektor Wydziału Oświaty Kultury i Kultury Fizycznej, reprezentujący Starostę Tomaszowskiego, Henryka Karwana, Nadleśniczy dr Leszek Dmitroca, dyrekcja, nauczyciele, rodzice i uczniowie SOSW. Następnie społeczność szkolna, na czele z dyrekcją, udała się na zakończenie roku szkolnego.

Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom, rodzicom oraz uczniom SOSW życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

fot. Robert Myszka