Wysoka jakość kształcenia zawodowego w powiecie tomaszowskim – szkolenia dla uczniów

W ramach projektu pn. „Wysoka jakość kształcenia zawodowego w powiecie tomaszowskim” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 w zakresie Osi Priorytetowych 12 RPO WL 2014-2020 od października 2022 r. w Zespole Szkół Techniczno – Motoryzacyjnych im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim oraz w Zespole Szkół Techniczno – Zawodowych im. Macieja Rataja w Tomaszowie Lubelskim  ruszyły szkolenia dla uczniów.
Wykaz szkoleń dla uczniów:
1. Tworzenie witryn internetowych
2. Podstawy techniki światłowodowej
3. Montowanie stolarki budowlanej
4. Programowanie i obsługiwanie wydruku 3D
5. Projektowanie grafiki komputerowej
6. Serwis napojów mieszanych i alkoholi
7. Prawo jazdy kat. B
8. Certyfikat umiejętności komputerowych
9. Przygotowanie potraw zgodnie z trendami rynkowymi i zasadami zdrowego żywienia
10. Prowadzenie obsługi Biura
11. Asystowanie w przygotowaniu potraw

12. Inżynieria projektowania komputerowego CAD 2D i 3D

13. Operator koparko-ładowarki

14. Prawo jazdy k. T

15. Kurs spawacz (MIG, MAG, TIG)

W styczniu  br. rozpoczęła się realizacja kolejnych szkoleń dla uczniów i nauczycieli.