Wspaniały występ reprezentacji powiatu w Białymstoku

Silne Lubelskie, silny Powiat Tomaszowski, silne gminy Jarczów i Rachanie.

W finale 26. Ogólnopolskich Igrzysk Ludowych Zespołów Sportowych w Białymstoku w dniach 24-26 sierpnia 2023 roku Województwo Lubelskie zajęło I miejsce.

Reprezentanci Powiatu Tomaszowskiego mieli ogromny wkład w ten sukces. Jednocześnie Powiat Tomaszowski został najlepiej usportowiony w Polsce zdobywając największą liczbę punktów.

Złote medale zdobyły drużyny żeńska i męska w przeciąganiu liny, drużyna żeńska w piłkę siatkową, zaś drużyna dziewcząt w piłce nożnej zdobyła 6 miejsce.

Złoto w przeciąganiu liny zdobyły Panie: Agnieszka Gajda, Beata Lewandowska, Sylwia Serba, Małgorzata Szozda, Wiesława Jurkiewicz.

Złoto w piłce siatkowej odebrały Panie: Marta Chwała, Diana Romaszko-Piwko, Aleksandra Tabaczuk, Justyna Tyska.

Złoto w przeciąganiu liny otrzymali Panowie: Krzysztof Majdański, Michał Żuk, Mariusz Bondyra, Andrzej Panasiński, Dariusz Koprowski.

Drużyna piłkarek wystąpiła w składzie: Maja Korzeń, Nikola Stypko, Natalia Strojna, Weronika Grzegorczyk, Martyna Kostur, Weronika Szczerba, Aleksandra Czok, Monika Komadowska.

Brawa i gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników.