Wizyta studyjna we Freudenstadt-Niemcy.

W dniach 22-27 września 2014 roku odbyła się wizyta studyjna grupy 50 przedstawicieli Powiatu Tomaszowskiego, Rady Powiatu, Zarządu Powiatu oraz jednostek samorządowych z terenu powiatu tomaszowskiego.  Podczas  wizyty odbyły się spotkania i prezentacje z udziałem kierownictwa powiatu Freudenstadt, radnych, kierowników i pracowników powiatowych jednostek samorządowych oraz w wybranych gminach i obiektach na terenie powiatu i kraju związkowego Badenia-Wirtembergia. W związku z jubileuszem 10-lecia przynależności Polski w strukturach UE uczestnicy wizyty studyjnej zwiedzili także Parlament Europejski w Strasbourgu.
Wyjazd studyjny współfinansowała Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej w ramach projektu: ,,Polsko-niemieckie partnerstwo- wizyta studyjna we Freudenstadt w roku 10-lecia współpracy samorządów w Unii Europejskiej.”