Widowisko multimedialne “Iskry Niepodległej” w Tomaszowie Lubelskim

ISKRY NIEPODLEGŁEJ to nowoczesny spektakl multimedialny umieszczony w specjalnie zaprojektowanej naczepie ekspozycyjnej, która może podróżować po całej Polsce. Za pomocą nowoczesnych technologii wizualnych prezentujemy fakty i postaci tworzące niesamowitą opowieść o potencjale naszej polskiej wspólnoty.

🔹 CO ZOBACZYCIE?
ISKRY NIEPODLEGŁEJ to historie wybitnych Polek i Polaków, których cechą wspólną była chęć zmieniania świata i przekuwanie potencjału na działanie. Wśród nich znajdują się bohaterowie z różnych dziedzin życia tworzących naszą codzienność: techniki, medycyny, nauki, pracy społecznej, kultury, eksploracji świata i kosmosu, sportu.

Narratorem opowieści jest cyfrowa postać, która porusza się po ścianie ekspozycyjnej na specjalnie zaprojektowanym ekranie. To z nią goście udadzą się w podróż po polskich dokonaniach, poznając bliżej losy wynalazców takich jak Bekker czy Szczepanik. Dodatkowo elementy graficznie zostały wykreowane przez AI.

Doświadczenie wizyty wspiera zaś aplikacja z rozszerzoną rzeczywistością, która pozwala lepiej poznać świat ISKIER NIEPODLEGŁEJ.

Iskry Niepodległej w 2023 roku odwiedzą ponad 100 miejscowości w całej Polsce.

🔹 LOKALIZACJA
Parking przy Starostwie Powiatowym, ul. Lwowska 68, Tomaszów Lubelski

🔹 TERMINY
17 października 2023 (wtorek) – 9:00-17:00
18 października 2023 (środa) – 9:00-17:00
19 października 2023 (czwartek) – 9:00-15:00

Zwiedzanie mobilnej wystawy jest całkowicie bezpłatne!

Projekt ISKRY NIEPODLEGŁEJ sfinansowano z budżetu Państwa w ramach środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Widowisko multimedialne "Iskry Niepodległej" w Tomaszowie Lubelskim

Szczegóły i pełną trasę Iskier Niepodległej znajdziecie na stronie: