Umowa na realizację inwestycji podpisana

22 maja 2023 roku w Tomaszowie Lubelskim została podpisana umowa na „Budowę Centralnego Bloku Operacyjnego i Oddziałów Zabiegowych z przebudową istniejących budynków w SP ZOZ w Tomaszowie Lubelskim”, pomiędzy Powiatem Tomaszowskim a tomaszowskim szpitalem.

Podpisana umowa umożliwia rozpoczęcie działań zmierzających do realizacji zaplanowanej inwestycji.

W podpisaniu umowy uczestniczyli m. in.: Tomasz Zieliński – Poseł na Sejm RP, przedstawiciele Rady i Zarządu Powiatu: Teresa Semczyszyn – Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu, Jan Fila – Wiceprzewodniczący Rady Powiatu, Henryk Karwan – Starosta Tomaszowski, Katarzyna Gucz – Członek Zarządu Powiatu, Jacek Pawłucki – Członek Zarządu Powiatu, Grażyna Murjas – Skarbnik Powiatu, Dariusz Czop – Sekretarz Powiatu, Dariusz Gałecki – Dyrektor SP ZOZ w Tomaszowie Lubelskim, wójtowie i burmistrzowie z terenu powiatu tomaszowskiego, oraz pracownicy szpitala, którzy zaangażowani będą w realizację projektu.