Turniej piłki nożnej z okazji 100-lecia TKS Tomasovia.

Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie kibiców Tomasovia To My, partnerem wspierającym jest Powiat Tomaszowski.

Sponsorem głównym jest Lubelski Węgiel „Bogdanka” Spółka Akcyjna.

Członkowie Stowarzyszenia kibiców Tomasovia To My postanowili uczcić 100-lecie TKS Tomasovia organizując turniej piłkarski.

Przez cały okres działalności lokalny klub sportowy Tomasovia wychował wiele pokoleń młodych ludzi, zaszczepiając w nich zamiłowanie do sportu i spędzania aktywnie wolnego czasu.

Turniej piłki nożnej odbędzie się w Tomaszowie Lubelskim na hali sportowej II LO w Tomaszowie Lubelskim. Wezmą w nim udział wszystkie drużyny, które obecnie trenują w klubie. Będzie to okazja do wymiany doświadczeń oraz przekazania umiejętności starszych zawodników najmłodszemu pokoleniu piłkarzy. Dla młodszych zawodników będzie to forma podkreślenia ich istnienia w klubie
i zachęcenie do dalszej pracy podczas treningów.

Jednocześnie podczas turnieju dopingować drużyny będą kibice, rodzice i sympatycy klubu sportowego co przyczyni się do integracji lokalnej społeczności i zachęci do aktywnego, rodzinnego spędzania wolnego czasu.

Oprócz turnieju przygotowana zostanie wystawa fotograficzna, która prezentować będzie najważniejsze wydarzenia i sukcesy zawodników klubu sportowego Tomasovia oraz film, który zostanie stworzony z materiałów archiwalnych i zawierać będzie wypowiedzi dawnych zawodników i trenerów.

Wystawa prezentowana będzie w szkołach ponadpodstawowych powiatu tomaszowskiego oraz przy Starostwie powiatowym w Tomaszowie Lubelskim.

Wszystkie działania umożliwiło wsparcie finansowe sponsora głównego LW Bogdanka.