Turniej piłkarski “Tomasovia łączy pokolenia”

26 lutego 2023 roku w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Lubelskim odbył się turniej piłki nożnej pn. „Tomasovia łączy pokolenia”.

Turniej zorganizowany został przez stowarzyszenie kibiców Tomasovia To My przy współpracy ze Starostwem Powiatowym z okazji rocznicy 100-lecia TKS Tomasovia.

Sponsorem turnieju był LW Bogdanka, Fundatorem strojów dla zawodników Tomasz Zieliński – Poseł na Sejm RP.

Podczas turnieju piłki nożnej pn. „Tomasovia łączy pokolenia” odznaczony został Pan Stanisław Pryciuk – wieloletni dyrektor OSiR Tomasovia. Złotą Odznakę „Za zasługi dla sportu” w imieniu Ministra Sportu i Turystki – Kamila Bortniczuka wręczył Tomasz Zieliński Poseł na Sejm RP w obecności Starosty Tomaszowskiego – Henryka Karwana, Wicestrosty – Jarosława Korzenia oraz Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski – Wojciecha Żukowskiego.

Turniej piłkarski "Tomasovia łączy pokolenia”
fot. Piotr Łoza

Fotogaleria z turnieju dostępna pod linkiem:

Film z turnieju piłki nożnej z okazji 100-lecia Klubu Sportowego TKS Tomasovia.