Szpital doposaża oddziały w kolejny nowoczesny sprzęt

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Tomaszowie Lubelskim sukcesywnie dąży do wymiany i doposażenia oddziałów szpitalnych w nowoczesny sprzęt medyczny.

Tym razem na salę operacyjną przy oddziale ginekologii zakupiony został zestaw do histeroskopii.

Histeroskopia to małoinwazyjna procedura endoskopowa pozwalająca na dokładną ocenę jamy macicy. Wykorzystuje się ją do diagnozy i leczenia różnych zaburzeń związanych z budową lub procesami zachodzącymi w obrębie jamy macicy.

Nowy sprzęt poszerzy możliwości diagnostyczne i wpłynie na jakość, precyzyjność i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.