Srebrny Gryf trafił do Moniki Skinder

1 lipca 2022 roku odbyła się XVI Gala Wyróżnienia Srebrny Gryf Powiatu Tomaszowskiego.

Wyróżnienie „SREBRNY GRYF” powiatu tomaszowskiego przyznawane jest dorocznie instytucjom, organizacjom, stowarzyszeniom, firmom i osobom fizycznym szczególnie zasłużonym dla rozwoju powiatu tomaszowskiego oraz jego promocji w kraju i poza granicami.

W tym roku Kapituła Wyróżnienia „Srebrny Gryf” Powiatu Tomaszowskiego postanowiła przyznać jedno wyróżnienie za wybitne osiągnięcia sportowe oraz promocję powiatu tomaszowskiego w kraju i poza granicami dla tomaszowianki, biegaczki narciarskiej, zawodniczki klubu MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski, mistrzyni świata juniorek w sprincie z 2021 r., wicemistrzyni świata młodzieżowców w sprincie z 2022 r., sześciokrotnej mistrzyni Polski w Sprincie oraz debiutantki na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie Pani Monice Skinder.

Ponadto w związku z wybuchem wojny na Ukrainie i działaniami Powiatu Tomaszowskiego związanymi z pomocą uchodźcom Kapituła Wyróżnienia „Srebrny Gryf” Powiatu Tomaszowskiego przyznała specjalne wyróżnienie firmom, które udzielały pomocy przy prowadzonym przez Powiat Magazynie Darów „Sokolnia”, tj.:

Firmie Handlowo Usługowej MIXOR

Firmie SŁAWEX Zbigniew Sławiński

Firmie MERSIN Sp z o.o.

Fundacji Parasol Roztocza

Firmie BARTECKI DEVELOPMENT

Firmie Dobre Smaki Tomasz Krawczyk

Mobilnemu Kucharzowi Adamowi Dziurze

Gościńcowi OKOŃ Beata Parol

Restauracji „Karpiówka” Anna Kuśmierczak-Kuceł

Restauracji&Hotelowi XAVIER

Stołówce „Warsztat Smaku”

SPOŁEM Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Tomaszowie Lubelskim

Sklepom ABC

Firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mieczysław Witkowski Sp. z o.o.

Pracowni Reklamy – Adam Syrtów

Firmie Handlowo-Usługowej „ROL-GAZ” Tomasz Dmitruk

FHU „WITKOWSKI” Robert Witkowski

Roztoczańskiemu Związkowi Pszczelarzy

Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej Hopkie

Firmie KALGRUP Sp. z o.o.

Fundacji Małych Stópek

Krajowej Grupie Spożywczej S.A. w Toruniu Oddział „Cukrownia Werbkowice”

Firmie Producent Sztukaterii Jarosław Sieradzki.

Wydarzenie odbywało się pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego.