Srebrne Gryfy edycja 2009 rozdane

Rada Powiatu w Tomaszowie Lubelskim po raz czwarty przyznała wyróżnienia Srebrny Gryf. IV Gala Wyróżnienia Srebrny Gryf odbyła się 19 czerwca 2009 roku. Wyróżnienie to ustanowione przez Radę Powiatu w 2005 roku przyznawane jest firmom i organizacjom, które swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju gospodarczego powiatu, inwestują, tworzą nowe miejsca pracy i są rozpoznawalną marką nie tylko na lokalnym rynku pracy. W uroczystej Gali , którą prowadził Józef Marynicz- dyrektor Wydziału Integracji Europejskiej i Promocji  wzięli udział członkowie Rady i Zarządu Powiatu na czele z Przewodniczącym Janem Dawidowskim , Starostą Janem Kowalczykiem i Wicestarostą Janem Wójtowiczem. Obecny był ksiądz dziekan Jan Krawczyk, burmistrzowie i wójtowie z terenu powiatu tomaszowskiego, szefowie służb, inspekcji i straży, dyrektorzy jednostek organizacyjnych powiatu,  kierownicy fundacji i stowarzyszeń, przedsiębiorcy, w tym laureaci wyróżnienia Srebrny Gryf z poprzednich edycji. Kapituła Wyróżnienia Srebrny Gryf uchwałą z dnia 13 maja 2009 roku postanowiła wyróżnić w 2009 roku następujące firmy i przedsiębiorców:

Tegoroczni laureaci o trzymali z rąk Przewodniczącego Kapituły Jana Dawidowskiego i Starosty Tomaszowskiego Jana Kowalczyka okolicznościowe statuetki i pamiątkowe dyplomy. Odbyła się również prezentacja historii, dorobku i osiągnięć poszczególnych firm.