SOSW świętuje Dzień Edukacji Narodowej

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczy w Tomaszowie Lubelskim odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Uczniowie zaprezentowali piękną akademię, pełną wzruszeń i wdzięczności dla swoich nauczycieli oraz dyrekcji, za ich codzienną pracę i poświęcenie.

Powiat Tomaszowski na uroczystości reprezentowali: Jarosław Korzeń – Wicestarosta i Dominika Janicka – Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej.

Z tej okazji pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia całemu gronu pedagogicznemu oraz Dyrekcji. Dziękujemy za Waszą pasję, cierpliwość i serce wkładane w edukację i wychowanie młodego pokolenia. Życzymy Wam dalszych sukcesów, zdrowia oraz radości z codziennej pracy!

Dziękujemy również wszystkim uczniom za wspaniale przygotowaną akademię! Wasze zaangażowanie i energia sprawiły, że ten dzień stał się naprawdę wyjątkowy.