• Wpisy

Sesja popularno-naukowa poświęcona terrorowi komunistycznemu w powiecie tomaszowskim w latach 1944-56

Zapraszamy na sesję popularno-naukową poświęconą terrorowi komunistycznemu w powiecie tomaszowskim w latach 1944-56, która odbędzie się 15 grudnia w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim, a także do zwiedzania nowej wystawy w Izbie Pamięci Terroru Komunistycznego.

15 grudnia 2023 roku Muzeum Regionalne im. Janusza Petera zaprasza na otwarcie nowej ekspozycji w Izbie Pamięci Terroru Komunistycznego w Tomaszowie Lubelskim.

Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury “Podniesienie wartości wystawienniczej i edukacyjnej w Izbie Pamięci Terroru Komunistycznego w Tomaszowie Lubelskim” oraz Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim.