Rozbudują drogę powiatową od Podhorzec do Nowej Wsi

25 listopada 2022 roku pomiędzy Powiatem Tomaszowskim reprezentowanym przez Henryka Karwana – Starostę Tomaszowskiego i Grażynę Murjas – Skarbnika Powiatu; Zarządem Dróg Powiatowych reprezentowanym przez Andrzeja Dmitrocę – Dyrektora ZDP a Przedsiębiorstwem Robót Drogowo-Mostowych sp. z o.o. reprezentowanym przez Dariusza Stępnia – Wiceprezesa Zarządu podpisano umowę na „ Rozbudowę odcinka drogi powiatowej nr 3528L w miejscowości Podhorce do miejscowości Nowa Wieś o długości 0,920 km.

Wartość zamówienia wynosi 2 471 529,15 PLN brutto.W podpisaniu umowy uczestniczyli także: Tomasz Zieliński – Poseł na Sejm RP, Jarosław Korzeń – Wicestarosta oraz Grzegorz Mazik – Wicedyrektor ZDP.