• Wpisy

CAŁKOWITA WARTOŚĆ INWESTYCJI –
217 500,90 zł
218 115,90 zł

W dniu 4 grudnia 2023 roku podpisano umowę z wykonawcą na realizację inwestycji dofinansowanej ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg – (nabór 2023) mającej na celu poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu pod nazwą: „Przebudowa drogi dla pieszych przy drodze powiatowej nr 3564L ul. M. C. Skłodowskiej w Tomaszowie Lubelskim”.

Na realizację zadania uzyskano dofinansowanie ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 80% kosztów kwalifikowalnych zadania – umowa Nr P/BRD/63/2023 pomiędzy Wojewodą Lubelskim a Powiatem Tomaszowskim w sprawie udzielenia dofinansowania została zawarta w dniu 24.10.2023 r. .

Zadanie polega na przebudowie istniejącej drogi dla pieszych przy drodze powiatowej nr 3564L ul. M. C. Skłodowskiej w Tomaszowie Lubelskim na terenie Miasta Tomaszów Lubelski. Planowane roboty to przebudowa istniejącej drogi dla pieszych o nawierzchni z kostki brukowej, szerokości 1,8 m i długości łącznie 317m. Przebudowa obejmuje odcinek od skrzyżowania z drogą powiatową nr 3546L do skrzyżowania z ulicą Generała Okulickiego. Realizacja zadani znacząco poprawi bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu.