Projekt “Zostań w Polsce” #zostanwpolsce

Zachęcamy wszystkie firmy z Lubelszczyzny do udziału w projekcie “Zostań w Polsce” #zostanwpolsce!

“Zostań w Polsce” to akcja Warszawskiej Izby Gospodarczej mająca na celu wsparcie rodzimych przedsiębiorców z sektorów, które najboleśniej odczuwają skutki pandemii koronawirusa.

Zachęcamy społeczeństwo do planowania wypoczynku w kraju, do wybierania produktów polskich producentów, twórców kultury i sztuki oraz korzystania z usług firm rodzinnych, firm z polskim kapitałem.

Co trzeba zrobić, aby przystąpić do akcji Zostań w Polsce? Wystarczy wypełnić formularz, na którym wszystkie firmy z całej Polski mogą się bezpłatnie prezentować.

Na podstawie zgłoszeń od firm zbudujemy platformę komunikacyjną, gdzie będą organizowane wirtualne targi branżowe, podczas których „wystawcy”, czyli firmy zarejestrowane w programie, będą mogły promować swoje oferty specjalnie przygotowane na potrzeby wydarzenia.

Razem możemy więcej! Tylko solidarność i wzajemne wsparcie pozwolą nam przetrwać ten zły czas tak, by później podnieść się mocniejszymi.

Serdecznie zachęcamy do wypełnienia formularza.

mat. invest.lubelskie.pl