Projekt budowlany na rozbudowę SP ZOZ zatwierdzony i przekazany inwestorowi

9 lipca 2024 r. Henryk Karwan – Starosta Tomaszowski przekazał Inwestorowi – Samodzielnemu Publicznemu Zespołowi Opieki Zdrowotnej w Tomaszowie Lubelskim działającemu poprzez pełnomocnika Panią Izabelę Grabowską zatwierdzony projekt budowlany inwestycji pn. “Budowa budynku szpitalnego dla centralnego bloku operacyjnego i oddziałów zabiegowych z przebudową istniejących budynków wraz z infrastrukturą towarzyszącą i uzbrojeniem terenu”.

W przekazaniu wziął udział również Dariusz Czop – Członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego, Krzysztof Pawliszak – Dyrektor Wydziału Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim oraz Marcin Karpiel – Kierownik z ramienia Wykonawcy – firmy ERBUD S.A.

To kolejny ważny krok w stronę poprawy opieki zdrowotnej w naszym powiecie!