Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

18 grudnia 2023 roku w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim odbyło się posiedzenia Komisji Bezpieczeństwa i Porządku, któremu przewodniczył Henryk Karwan – Starosta Tomaszowski.

Głównym punktem obrad było przygotowanie dróg powiatu tomaszowskiego do nadchodzącego sezonu zimowego. Podczas spotkania dokonano oceny przygotowania służb i jednostek samorządowych do reagowania na zagrożenia okresu zimowego oraz poruszono kwestię udzielania pomocy osobom bezdomnym, samotnym i innym potrzebującym w warunkach znacznego spadku temperatury.

Podczas posiedzenia Komisji opracowano i zatwierdzono plan jej pracy oraz zaopiniowano projekt budżetu na 2024 r. w zakresie porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli.

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku