• Wpisy

Podpisano umowę na realizację zadania pn. Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 3514L Rzeplin – Nowosiółki

20 lipca 2023 roku w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim podpisana została umowa na realizację zadania pn. Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 3514L Rzeplin – Nowosiółki.

Zakres robót obejmuje przebudowę odcinka drogi powiatowej nr 3514L Rzeplin – Nowosiółki o długości 3084,88 m w tym: wzmocnienie i poszerzenie istniejącej drogi powiatowej, budowę/przebudowę zatok autobusowych, przebudowę chodników, remont istniejących przepustów pod drogą powiatową oraz pod zjazdami, przebudowę zjazdów, zabezpieczanie istniejącej infrastruktury, wycinkę kolidujących drzew i krzewów z projektowaną inwestycją.

Wykonawcą robót będzie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna Dębica.

Podpisano umowę na realizację zadania pn. Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 3514L Rzeplin - Nowosiółki