Podpisano umowę na przebudowę dróg

1 grudnia 2023 roku w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim podpisana została umowa realizację zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 3531L w miejscowościach Chodywańce i Żurawce Osada”.

Wykonawcą prac będzie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o w Tomaszowie Lubelskim, które reprezentował Dariusz Stępień – Wiceprezes Zarządu.

W uroczystym podpisaniu umowy uczestniczyli:Tomasz Zieliński Poseł na Sejm RP, Henryk Karwan – Starosta Tomaszowski, Jarosław Korzeń – Wicestarosta, Katarzyna Gucz – Członek Zarządu Powiatu, Grażyna Murjas – Skarbnik Powiatu, Dariusz Czop – Sekretarz, Andrzej Dmitroca – Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Tomaszowie Lubelskim.

W wyniku realizacji zadania przebudowane zostaną dwa odcinki dróg o łącznej długości 1 125 m. Zadanie o wartości 3 937 246,52 zł sfinansowane zostanie ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych i środków własnych Powiatu.

Podpisano umowę na przebudowę dróg