Podpisano porozumienie pomiędzy powiatem a gminą Jarczów

6 kwietna 2023 roku w Starostwie Powiatowym podpisano porozumienie pomiędzy Powiatem Tomaszowskim reprezentowanym przez Henryka Karwana – Starostę Tomaszowskiego, a Gminą Jarczów reprezentowaną przez Tomasza Tyrkę – Wójta Gminy Jarczów.

Porozumienie dotyczy powierzenia Gminie Jarczów prowadzenia zadania zarządzania drogami powiatowymi w zakresie związanym z przebudową, rozbudową drogi Nr 3531L Jarczów – Jurów – Machnów Nowy.

Przy podpisaniu umowy obecni byli również: Grażyna Murjas – Skarbnik Powiatu, Dariusz Czop – Sekretarz Powiatu, Andrzej Dmitroca – Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Tomaszowie Lubelskim, Agnieszka Zbroniec – Skarbnik Gminy Jarczów, Paweł Mroczkowski – Zastępca Wójta Gminy Jarczów.