Podpisano kolejną umowę na przebudowę dróg

6 kwietnia 2023 roku w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim podpisana została umowa na realizację zadania “Przebudowa drogi powiatowej Nr 3530L od skrzyżowania z drogą powiatową Nr 3521L do miejscowości Jarczów wraz z włączeniem drogi powiatowej Nr 3531L”.

Wartość inwestycji wynosi 5 322 888,65 zł, z czego 4 702 500,00 zł pochodzi ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych.

Wykonawcą inwestycji jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o, które reprezentował Marian Nagórny.

W imieniu Powiatu Tomaszowskiego umowę podpisał Andrzej Dmitroca – Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych przy kontrasygnacie Skarbnika Powiatu – Grażyny Murjas.

W podpisaniu umowy uczestniczyli Henryk Karwan – Starosta Tomaszowski, Dariusz Czop – Sekretarz Powiatu, a także Tomasz Zieliński – Poseł na Sejm RP.