Podpisanie umowy dotyczącej inwestycji SP ZOZ

Kolejnym ważnym krokiem przybliżającym władze powiatu tomaszowskiego do realizacji inwestycji pn. „Budowa Centralnego Bloku Operacyjnego i Oddziałów Zabiegowych z przebudową istniejących budynków w SP ZOZ w Tomaszowie Lubelskim” było podpisanie umowy na finansowanie inwestycji przez Wojewodę Lubelskiego Lecha Sprawkę.

W podpisaniu umowy uczestniczyli m. in.: Tomasz Zieliński – Poseł Na Sejm RP, Lech Sprawka – Wojewoda Lubelski, przedstawiciele zarządu powiatu: Henryk Karwan – Starosta Tomaszowski, Jarosław Korzeń – Wicestarosta, Katarzyna Gucz – Członek Zarządu Powiatu, Grażyna Murjas – Skarbnik Powiatu, Dariusz Czop – Sekretarz, dyrekcja SP ZOZ w Tomaszowie Lubelskim oraz dyrektorzy wydziałów merytorycznych Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, którzy uczestniczyli w przygotowaniu dokumentacji umożliwiającej realizację inwestycji.

Podpisanie umowy jest gwarancją finansowania tak dużej inwestycji na kwotę 111 250 000 zł, w tym 88 999 998 zł stanowi dotacja z budżetu państwa.

Realizacja tak dużej inwestycji w tomaszowskim szpitalu powiatowym jest możliwa dzięki wsparciu Tomasza Zielińskiego – Posła na Sejm RP.

Podpisanie umowy dot. inwestycji SP ZOZ