• Wpisy

[:pl]Nieruchomość zabudowana w Tomaszowie Lubelskim przy ulicy Łaszczowieckiej[:en]oferta[:de]oferta[:uk]oferta[:]

1.Nieruchomość  częściowo zabudowana położona w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej-Podstrefa Tomaszów Lubelski.Lokalizacja-Tomaszów Lubelski, ul.Łaszczowiecka 11,przy drodze woj.850 (Tomaszów-Hrubieszów),500m do drogi krajowej nr17, o powierzchni 1,6931 ha.
Własność -Powiat Tomaszowski,stan prawny uregulowany,KW-57475.
Odległość do lotniska:
Świdnik-120 km,
Rzeszów-135 km,
Lwów-95 km.
Stacja kolejowa Bełżec w odległości 10 km.
Działka uzbrojona,przeznaczona do prowadzenia produkcji,usług,magazynowania.Na działce znajdują się 3 budynki gospodarcze o pow.466m2 każdy,budynek biurowo-usługowy o pow.277m2 oraz budynek warsztatowy o pow.340m2.Ponadto na nieruchomości znajdują się utwardzone drogi wewnętrzne i place składowe.
Więcej informacji można uzyskać w Wydziale Integracji Europejskiej,Rozwoju Gospodarczego i Promocji,tel:84 664 12 53,e-mail:promocja@powiat-tomaszowski.com.plMapaulicaLaszcz