Ogniska Wścieklizny Zwierząt Na Terenie Powiatu Tomaszowskiego

W związku ze stwierdzeniem ognisk wścieklizny zwierząt na terenie powiatu tomaszowskiego Powiatowy Lekarz Weterynarii przesyła w załączeniu Rozporządzenie Nr 15 Wojewody Lubelskiego z dnia 4 października 2024 r. w sprawie zwalczania wścieklizny zwierząt na terenie powiatów tomaszowskiego, zamojskiego i hrubieszowskiego (Dz. Urz. Woj. Lub. z 2024 r. poz. 4792)

Rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie zwalczanie wścieklizny zwierząt na terenie powiatów tomaszowskiego, zamojskiego i hrubieszowskiego.

Uzasadnienie