Oferta inwestycyjna na obszarach NATURA 2000

Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny wydała broszurę ,,Oferta inwestycyjna dotycząca obszarów NATURA 2000 w powiecie tomaszowskim” w ramach projektu Lubelskie Energetyczne Partnerstwo Naturowe, współfinansowanego przez Generalną Dyrekcję Ochrony Srodowiska.
Partnerstwo Naturowe to forma współpracy z instytucjami otoczenia biznesu, przedsiębiorcami, jednostkami samorządu terytorialnego i szkołami wyższymi z terenu województwa lubelskiego.
Celem współpracy była wymiana doświadczeń związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej na obszarach chronionych a także informowanie i edukacja przedsiębiorców w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej na obszarach Natura 2000 z zachowaniem zasady zrównoważonego rozwoju.
Broszurę można pobrać :fundacja-broszura_2015