Powiat Tomaszowski, Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim

Obchody 30-lecia Koła Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Tomaszowie Lubelskim

26 czerwca odbyły się uroczyste obchody 30-lecia Koła Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Tomaszowie Lubelskim. Jubileusz zgromadził członków Koła oraz zaproszonych gości.

Podczas uroczystości Starosta Tomaszowski Henryk Karwan złożył jubilatom serdeczne życzenia, gratulacje oraz podziękowania za wieloletnią służbę i działalność na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców oraz pielęgnowanie strażackich tradycji. Na ręce Zarządu Koła przekazano pamiątkowy grawerton jako wyraz uznania dla trzydziestu lat aktywnej działalności organizacji.

Spotkanie było okazją do wspomnień, integracji oraz podkreślenia roli, jaką strażacy emeryci i renciści nadal odgrywają w życiu lokalnej społeczności. Nie zabrakło także życzeń zdrowia, pomyślności oraz wielu kolejnych lat owocnej działalności i aktywności na rzecz środowiska pożarniczego.

Jubileusz 30-lecia Koła Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP był wyrazem szacunku dla osób, które przez lata z oddaniem pełniły służbę, dbając o bezpieczeństwo mieszkańców Powiatu Tomaszowskiego.