Nowy radiowóz w tomaszowskiej policji

Flota policyjnych radiowozów w tomaszowskiej komendzie policji powiększyła się o nową oznakowaną Kię Ceed. Radiowóz w nowoczesnym oznakowaniu został zakupiony dzięki finansowemu wsparciu Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim i trafi do policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego dbających na co dzień o porządek i bezpieczeństwo na drogach naszego powiatu.

Tomaszowska komenda policji wzbogaciła się o nowoczesny oznakowany radiowóz marki Kia Ceed. Samochód posiada nowe oznakowanie, wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1.5 litra, radiostację i sygnały świetlne oraz dźwiękowe.

Zakup nowego radiowozu był możliwy dzięki wsparciu ze strony lokalnego Samorządu. Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim przekazało na ten cel połowę kwoty zakupionego sprzętu. Auto będzie wykorzystywane przez policjantów tomaszowskiej komendy dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. Nowy radiowóz będzie wykorzystywany w codziennej służbie przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego dbających o porządek i bezpieczeństwo na drogach i z pewnością przyczyni się do sprawniejszej i efektywniejszej realizacji zadań służbowych realizowanych przez funkcjonariuszy.

młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska