Nowe sale terapeutyczne w tomaszowskim SOSW

31 maja 2023 roku uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego cieszyli się ze swojego święta.

Dzień Dziecka w Ośrodku spędzili wspólnie z przyjaciółmi z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Grabowicy i Środowiskowego Domu Pomocy Społecznej w Szarowoli.

Wśród zaproszonych gości byli Henryk Karwan – Starosta Tomaszowski, dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego Andrzej Bulicz, a także przedstawiciele Rady Rodziców Ośrodka.

Starosta Henryk Karwan oficjalnie otworzył wyremontowane sale terapeutyczne w Ośrodku.

Tradycyjnie impreza rozpoczęła się biegiem integracyjnym. Kolejnym punktem programu były różne atrakcje między innymi: turniej „Jaka to melodia”, loteria fantowa, warsztaty kulinarne, malowanie twarzy, konkurencje sportowe, dyskoteka. Były też kiełbaski z grilla i słodki poczęstunek.

Na zakończenie odbył się mecz nauczyciele kontra uczniowie. Był to dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy.

Nowe sale terapeutyczne w tomaszowskim SOSW