Nowa hala sportowa w Łosińcu

6 grudnia 2023 w Szkole Podstawowej im. Żołnierzy Armii Kraków w Łosińcu odbyła się piękna uroczystość otwarcia nowej sali gimnastycznej.

Dzięki nowoczesnym udogodnieniom, dzieci będą miały jeszcze lepsze warunki do rozwijania swoich umiejętności sportowych. Sport to nie tylko zdrowie, ale również doskonała szkoła życia, kształtująca charakter i wspierająca rozwój naszych najmłodszych.

Henryk Karwan – Starosta Tomaszowski zamienił się w Mikołaja i przekazał sprzęt sportowy do nowej hali, który służyć będzie codziennie uczniom na lekcjach w-f. W uroczystym otwarciu hali uczestniczyli również Tadeusz Suski – Radny Rady Powiatu i Hubert Bartecki – Dyrektor Wydziału Komunikacji i Drogownictwa w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim.