Nabory wniosków w Powiatowym Urzędzie Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim informuje, że od dnia 5 lutego 2024 r. ogłasza NABORY WNIOSKÓW o zorganizowanie form wsparcia dla osób bezrobotnych, w ramach środków FUNDUSZ PRACY. W ramach w/w środków finansowane będą następujące formy aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych:

1. STAŻE – dla 40 osób

2. PRACE INTERWENCYJNE – dla 36 osób.

3. ROBOTY PUBLICZNE – dla 30 osób.

4. PRACE SPOŁECZNIE UŻYTECZNE – dla 35 osób.

5. STYPENDIA Z TYTUŁU PODJĘCIA DALSZEJ NAUKI – dla 2 osób.

Termin naboru wniosków – do wyczerpania limitów środków zabezpieczonych na realizację poszczególnych form wsparcia.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków realizacji poszczególnych form wparcia znajdują się na stronie internetowej: tomaszowlubelski.praca.gov.pl

Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerami telefonów: 84 666 02 11, 84 666 02 03, infolinia dla klientów urzędów pracy – 19524 oraz bezpośrednio u pracowników merytorycznie zajmujących się poszczególnymi formami aktywizacji zawodowej – pokój nr 13, tel. 84 666 02 13.

Nabory wniosków w Powiatowym Urzędzie Pracy