• Wpisy

Z okazji 25 lat powstania Samorządu Powiatu Tomaszowskiego, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Tomaszowie Lubelskim w styczniu czterokrotnie zorganizowano Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego Klubów – Szkół Podstawowych w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców.

Łącznie uczestniczyło 31 drużyn. Wszystkie drużyny otrzymały puchary oraz medale za zajęcie I-III miejsca w swoich kategoriach.

Koszty finansowe pucharów, medali, sędziowania zostały pokryte przez Powiat Tomaszowski, Samorządy Gmin – gospodarzy Mistrzostw oraz Prezesa Banku Spółdzielczego w Lubyczy Królewskiej.

Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego Klubów, Szkół Podstawowych w halowej piłce nożnej dziewcząt rocznik 2011 i młodsze:

1 miejsce – SP Tarnawatka

2 miejsce – SP Tyszowce

3 miejsce – SP Rachanie.

Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego Klubów, Szkół Podstawowych w halowej piłce nożnej chłopców rocznik 2011 i młodsi:

1 miejsce – TKS “Tomasovia” Tomaszów Lubelskim/SP nr 2 Tomaszów Lubelskim

2 miejsce – SP nr 3 Tomaszów Lubelskim

3 miejsce – SP Ulhówek.

Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego Klubów, Szkół Podstawowych w halowej piłce nożnej dziewcząt rocznik 2009 i młodsze:

1 miejsce – SP Tarnawatka

2 miejsce – SP Rachanie

3 miejsce – SP Przewale.

Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego Klubów, Szkół Podstawowych w halowej piłce nożnej chłopców rocznik 2009 i młodsi:

1 miejsce – TKS “Tomasovia” Tomaszów Lubelskim/ SP nr 2 Tomaszów Lubelskim

2 miejsce – SP Lubycza Królewska

3 miejsce – SP Tarnawatka.

mat. Jan Kijko