• Wpisy

Zapraszamy mieszkańców powiatu tomaszowskiego na Międzynarodową Konferencję Klubu Europy Karpat pt. “Między informacją a dezinformacją. Czy cenzura wpływa na społeczeństwo?”!

Kiedy? 24-25 października 2024 roku.

Gdzie? II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Sikorskiego, ul. Żwirki i Wigury 3 w Tomaszowie Lubelskim.

Tematy, które poruszymy, są niezwykle aktualne i ważne – #Informacja vs #Dezinformacja.Czy dezinformacja i cenzura wpływa na współczesną politykę? Młodzież w mediach społecznościowych. Łowcy czy ofiary fake newsów? Walka z deepfake-ami oraz innymi technikami manipulacji opinią publiczną.

Dowiedz się od ekspertów z różnych dziedzin.

Międzynarodową Konferencję Klubu Europy Karpat pt. "Między informacją a dezinformacją. Czy cenzura wpływa na społeczeństwo?"