Konkurs “Moje Roztoczańskie Drzewo”

Ruszyła V edycja ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Moje Roztoczańskie Drzewo”.

Roztocze jest niezwykłą krainą, a lasy i zagajniki czy samotne drzewa na miedzach stanowią jej urokliwe i niezastąpione dopełnienie.

Idea Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Moje roztoczańskie drzewo” zawiera w swoim przesłaniu docenienie, utrwalenie, promocję oraz ochronę roztoczańskiego dziedzictwa naturalnego i powiązanego z nim, zachowanego krajobrazu kulturowego.

Zachęcamy turystów i mieszkańców do zgłaszania fotografii drzew (wyłącznie w formie elektronicznej) na mail gok_krynice@poczta.onet.pl do 31 sierpnia 2023 roku.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia dostępne są pod linkiem http://bitly.pl/B4Nvu

Organizatorem konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury w Krynicach, a współorganizatorami: Nadleśnictwo Tomaszów i Roztoczański Park Narodowy.

Konkurs "Moje Roztoczańskie Drzewo" edycja 2023