Konferencja Klubu Europy Karpat „Między informacją a dezinformacją”

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Klubu Europy Karpat „Między informacją a dezinformacją”, która odbędzie się w dniach 25-26 września br. w II Liceum Ogólnokształcącym im. Gen. Władysława Sikorskiego w Tomaszowie Lubelskim.

W Konferencji wezmą udział m.in. specjaliści z różnych dziedzin naukowych i społecznych, ambasadorzy w Polsce, Konsul Generalny RP we Lwowie, przedstawiciele Spółek Skarbu Państwa oraz najlepsi dziennikarze polskich mediów, którzy podzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem i wiedzą.

Zapraszamy mieszkańców powiatu tomaszowskiego na pokazy filmów fabularnych w technologii wirtualnej rzeczywistości pn. “Wirtualny Teatr Historii Niepodległa”.
Pokazy odbędą się w dniach 25-27 września 2023 r. na placu przy II Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Władysława Sikorskiego w Tomaszowie Lubelskim.

"Wirtualny Teatr Historii Niepodległa