Fundusze unijne dla lubelskich firm

Przedsiębiorco, startują nowe nabory na rozwój lubelskich firm z Funduszy Europejskich!
Program Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 oferuje wsparcie lubelskich firm niemal na każdym etapie ich rozwoju. Począwszy od prowadzenia prac badawczych i wdrażania innowacyjnych pomysłów po inwestycje w OZE i promocję przedsiębiorstwa na rynkach zagranicznych. Zapraszamy do przeglądu działań wdrażanych przez LAWP w 2023 r.!
Harmonogram naborów, szczegółowy opis priorytetów i inne informacje znajdziecie Państwo na stronie www.funduszeUE.lubelskie.pl.
Zachęcamy również do konsultacji w pracownikami Punktu Informacyjnego LAWP osobiście ul. Wojciechowska 9a w Lublinie, telefonicznie 81 462 38 12 lub 81 462 38 31 oraz mailowo lawp@lubelskie.pl.