Finał Ligi Dziadka Piłsudskiego II

29 stycznia 2023 roku rozegrano ostatnią kolejkę meczów w ramach II edycji turnieju “Liga Dziadka Piłsudskiego”.

Zwycięzcami poszczególnych kategorii zostali:

Liga Mistrzów – I miejsce Korona Łaszczów

II miejsce Valentino

III miejsce Pogoń Łaszczówka

Liga Europy – I miejsce Graf Chodywańce

II miejsce San Lorenzo

III miejsce KPP Policja

Liga Konferencji – I miejsce GKS Tarnawatka

II miejsce Sparta Wożuczyn

III miejsce Szyszła Tarnoszyn

Liga Polska – I miejsce Znajomi Sędziego

II miejsce RST Roztocze

III miejsce Orkan Bełżec.

Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali: Zbigniew Jeruzal – najwszechstronniejszy zawodnik, Damian Ziółkowski – najlepszy strzelec, Damian Czereczun – najlepszy piłkarz, Karol Krawczyk – najlepszy bramkarz.

Organizatorzy turnieju i fundatorzy nagród: Powiat Tomaszowski z Henrykiem Karwanem – Starostą Tomaszowskim i Jarosławem Korzeniem – Wicestarostą na czele.

W ceremonii wręczenia nagród uczestniczyli: Tomasz Zieliński – Poseł na Sejm RP, który ufundował nagrody dla najlepszych zawodników turnieju; Wiesław Cielica – Członek Zarządu Powiatu, Andrzej Bulicz – Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim, Huber Bartecki – Dyrektor Wydziału Komunikacji i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim, Robert Czyż – Dyrektor Muzeum Regionalnego im. dra Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim.

Szczególne podziękowania za wsparcie organizacji turnieju kierujemy do Konrada Kozdry, Piotra Towbina i Wojciecha Biszczanika.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za sportową postawę. Turniej odbył się bez kontuzji. Zapraszamy na kolejną edycję „Ligi Dziadka Piłsudskiego” już w przyszłym roku.