START

• To wydarzenie minęło.

Finisaż wystawy poplenerowej Syros 2021

25 czerwca, 2022

Dyrektor Muzeum Regionalnego im. dr. J. Petera w Tomaszowie Lubelskim zaprasza na finisaż wystawy poplenerowej „Syros 2021″, który odbędzie się 25 czerwca 2022 r. w budynku muzeum przy ul. Wyspiańskiego 8a.

Na wystawie prezentowane są prace ponad 30 artystów z terenu całej Polski. Inicjatorem i organizatorem tych spotkań od wielu lat jest ks. Stanisław Głaz SJ. Finisaż będzie również okazją do spotkania z artystami biorącymi udział w plenerze „Strefa nadgraniczna” organizowanym przez Muzeum Regionalne im. J. Petera w Tomaszowie Lubelskim we współpracy ze Stowarzyszeniem Samorządów Powiatu Tomaszowskiego, który ma na celu propagowanie niezwykłej historii, kultury i przyrody powiatu tomaszowskiego.

Data:
25 czerwca, 2022