Dzień Edukacji Narodowej w SOSW

19 października 2002 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Tomaszowie Lubelskim odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dzieci i młodzież pod kierunkiem nauczycieli przedstawiły część artystyczną, a dyrektor pani Ewelina Mróz wręczyła nagrody za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. Następnie społeczność SOSW zakończyła obchody 50-lecia Ośrodka przez zakopanie “kapsuły czasu” obok posadzonego dębu na następne 50-lecie.

Starostę Tomaszowskiego Henryka Karwana reprezentował dyrektor Wydziału Oświaty Kultury i Kultury Fizycznej – Andrzej Bulicz, który podziękował wszystkim pracownikom Ośrodka za trud włożony w kształcenie i wychowanie dzieci i młodzieży oraz w imieniu Pana Starosty złożył życzenia wszystkim pracownikom i uczniom.