Droga w Pasiekach oddana do użytku

Zakończyły się prace d budową i przebudową drogi powiatowej w Pasiekach.

Inwestycja objęła odcinek drogi o długości 4,2 km, łączący istotne trasy w regionie – drogę wojewódzką prowadzącą do Józefowa z drogą powiatową do Suśca.

Całkowita wartość zadania wyniosła 16 394 015,96 zł, z czego 8 537 703,66 zł pochodzi ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych, pozostała wartość pokryta została przez Powiat Tomaszowski.

Nowa droga to przede wszystkim ogromna korzyść dla mieszkańców Pasiek oraz okolicznych miejscowości. Ułatwiony dostęp do ważnych szlaków komunikacyjnych poprawi codzienne życie społeczności, umożliwiając szybsze i wygodniejsze podróże.

Chcielibyśmy podziękować firmie ANTEX II za profesjonalizm i zaangażowanie w realizację tej inwestycji. Ich wysiłki doprowadziły do stworzenia nowoczesnej, bezpiecznej drogi, która będzie służyć społeczności przez wiele lat.