Dni Otwarte RPN w Zwierzyńcu

6 i 7 sierpnia to zdecydowanie weekend, który należał do Roztocza.

Na te dni zaplanowano Dni Otwarte Roztoczańskiego Parku Narodowego ph.: “Lubelskie spotkania z przyrodą. Roztoczańska przygoda z konikiem polskim” w Zwierzyńcu.

O godz. 10.00 oficjalnie otwarto wydarzenie, na którym odbył się apel Roztoczańskiej Konnej Straży Ochrony Przyrody a także wręczono odznaczenia “Laska Służby Roztoczańskiego Parku Narodowego”. W wydarzeniu udział wziął Andrzej Bulicz – dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej, który reprezentował Henryka Karwana – Starostę Tomaszowskiego.W programie Dni Otwartych jeszcze wiele atrakcyjnych wydarzeń, m.in.: rajdy rowerowe, wycieczki krajoznawcze, degustacja tradycyjnych potraw, przejażdżki konne i mnóstwo innych atrakcji dla wszystkich miłośników przyrody Roztocza.