“Danie Wspólnych Chwil” w Brzezinach

30 lipca 2023 roku w świetlicy wiejskiej w Brzezinach odbyło się ostatnie spotkanie w ramach I edycji programu “Danie Wspólnych Chwil”.

W wydarzeniu oprócz seniorów wzięli udział: ks. proboszcz Stanisław Szałański, ks. wikary Grzegorz Reszczyński, Katarzyna Gucz – Członek Zarządu Powiatu, Grażyna Komadowska – przewodnicząca Rady Gminy Bełżec, Waldemar Warzocha – Prezes Zarządu PGKiM w Tomaszowie Lubelskim.

Wydarzenie było możliwe dzięki dofinansowaniu Fundacji Biedronki.

"Danie Wspólnych Chwil" w Brzezinach
„Danie Wspólnych Chwil” to program realizujący ideę posiłków wspólnotowych dla osób starszych zagrożonych samotnością. Fundacja Biedronki zaprosiła do udziału w nim Koła Gospodyń Wiejskich, których zadaniem było organizowanie cyklicznych spotkań dla seniorów przy wspólnym stole. Fundacja sfinansowała zakup produktów potrzebnych do przygotowania posiłków.

mat. KGW Brzezinianki z Brzezin