„Budowa drogi dla pieszych przy drodze powiatowej nr 3285L w miejscowości Ulów”

Zadanie zostało dofinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

Budowa drogi dla pieszych przy drodze powiatowej nr 3285L w miejscowości Ulów”

Zadanie zostało dofinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

DOFINANSOWANIE –1 511 928,36 zł
KOSZT KWALIFIKOWALNY ZADANIA –
CAŁKOWITA WARTOŚĆ INWESTYCJI –
1 889 910,45 zł
1 891 201,95 zł

W dniu 4 grudnia podpisano umowę z wykonawcą na realizację inwestycji dofinansowanej ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg – (nabór 2023) mającej na celu poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu pod nazwą: „Budowa drogi dla pieszych przy drodze powiatowej nr 3285L w miejscowości Ulów”.

Na realizację zadania uzyskano dofinansowanie ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 80% kosztów kwalifikowalnych zadania – umowa Nr P/BRD/15/2023 pomiędzy Wojewodą Lubelskim a Powiatem Tomaszowskim w sprawie udzielenia dofinansowania została zawarta w dniu 24.10.2023 r. .

Zadanie polega na budowie drogi dla pieszych przy drodze powiatowej nr 3285L w miejscowości Ulów na terenie Gminy Tomaszów Lubelski. Planowane roboty to budowa drogi dla pieszych o nawierzchni bitumicznej, szerokości 1,8 m i długości 2,046 km. Realizacja zadani znacząco poprawi bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu.