Biznes Lubelskie- spotkanie w Tomaszowie.

26 czerwca 2018 r w Hotelu Antoni Wellness&SPA  w Łaszczówce Kolonia k/ Tomaszowa Lubelskiego, odbędzie się spotkanie z cykluBiznes Lubelskie 2018″, skierowane do   przedsiębiorców, przedstawicieli samorządu oraz instytucji otoczenia biznesu, na które serdecznie Państwa zapraszamy. Celem wydarzenia jest stworzenie przestrzeni do wzajemnego poznania  się, organizowania się i dyskusji, a także przedstawienie dobrych praktyk sprzyjających rozwojowi  przedsiębiorczości.
W ramach cyklu Biznes Lubelskie najlepsi polscy prelegenci poruszą zagadnienia dotyczące codziennej działalności lokalnych przedsiębiorstw, zmian w przepisach podatkowych, konkurowania na rynkach międzynarodowych oraz opowiedzą o mediacji, negocjacji i arbitrażu w biznesie. Spotkania skierowane są dla obecnych i przyszłych eksporterów, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji otoczenia biznesu.
Dodatkową atrakcją regionalnych wydarzeń Biznes Lubelskie będzie obecność znamienitych polskich olimpijczyków – w tym spotkaniu będzie to Otylia Jędrzejczak,  która opowie o tym jak motywować siebie i pracowników.
Rejestracja na spotkanie i więcej informacji na temat cyklu Biznes lubelskie można znaleźć na www.invest.lubelskie.pl