100% uczniów zdało maturę w “Bartoszu”

Mamy wyniki – WSZYSCY UCZNIOWIE BARTOSZA ZDALI EGZAMIN MATURALNY 2024 w pierwszym terminie, w sesji majowej. Zdawalność matur na tym poziomie, czyli 100% uzyskiwaliśmy już wcześniej, ale wynik tak spektakularny niezmiernie cieszy za każdym razem. Do matury przystąpili wszyscy tegoroczni uczniowie klas czwartych. Należy też przypomnieć, że rzadko kiedy uczniowie naszej szkoły uzyskiwali wynik poniżej 97% zdawalności, co jest niewątpliwym sukcesem szkoły.

Wnioski nasuwają się same – wybór naszej szkoły w rekrutacji to strzał w dziesiątkę. Bartosz gwarantuje swoim uczniom nie tylko dobrą atmosferę pracy, naukę w przyjaznym środowisku, projekty dydaktyczne i relaksacyjne, ale przede wszystkim, co jest istotne dla absolwenta liceum, gruntowne, systematyczne i skuteczne przygotowanie do zakończonego sukcesem egzaminu maturalnego, nad czym przez wszystkie lata nauki czuwają nasi nauczyciele, których zaangażowanie przynosi tak wspaniałe efekty. Absolwentom dziękujemy za dojrzałe podejście do swoich obowiązków i zaufanie wobec naszej pracy .

Gratulujemy wszystkim uczniom klas czwartych i ich nauczycielom. Absolwentom życzymy sukcesów w rekrutacji na wyższe uczelnie, nauczycielom kolejnych takich wyników na maturze 2025.

Czując wielką radość, życzymy teraz już na pewno spokojnych wakacji i wszelkiej pomyślności w kolejnych etapach dorosłego życia.

tekst. Beata Grela